ЗАПИС

Йольський магічний дівич-вечір 2022

Чи знаєте ви, що кожна жінка трохи чарівниця? А чи хочете в цьому переконатися?
Запрошую вас провести зі мною магічний вечір в один із днів найголовнішого свята зимового сонцестояння – Йоль.

Саме з 20 на 21 грудня відзначається 1-а Ніч Йоля – «Ніч матері» (материнська). У ніч матері відбувається деяке таїнство, коли відкриваються ворота іншого світу і нове життя приходить у наш світ і наші предки проводили в цей день обряди, що несуть благополуччя та удачу на весь майбутній рік, ворожили на кожен місяць для успішного планування року.

На нас очікує насправді чарівний і мега практичний вечір! Коли ми збираємося разом, наша жіноча магічна сила примножується, наші бажання набувають загальної сили кола і обов'язково реалізуються дуже скоро!

Господиня дівич-вечора - Ксенія Урадовська.
Програма Йольського магічного дівич-вечора:
 • Дізнаємося про традиції святкування Зимового сонцестояння та Йоля.
  Йоль найдовше свято. Триває він цілих 13 ночей. Всі ці ночі називаються "Великими ночами Йоля". Кожен день унікальний, має свою особливу магію. Дізнаєтеся про традиції свята, духовний сенс і ритуали.
 • Проведемо ритуал шанування Хранительниц Роду.
  Саме жінки відкривають скриню зі спадщиною, де зберігається криниця різноманітного досвіду та Сакральних Знань.
 • Пройдемо медитацію "Переродження".
  На вас чекає шаманська подорож (занурення всередину себе) до джерела Великих Норн - богинь долі. Воно відкриє нові грані вашої особистості та, відповідно, нові горизонти розвитку, змінюючи сприйняття світу.
 • Зробимо ритуали "Відкуп" та "Зачин на благополуччя".
  Кожен із нас отримав багато цього року. Це надходження грошей, матеріальних благ, енергії, здоров'я. Йоль - це час розплати та гармонізації. А значить те, що ще не врівноважено, має бути врівноваженим.
 • Проведемо святковий обряд на честь богині Фрігг, її служниць та діс.
  Діси - це наші предки по жіночій лінії або жіночі духи-захисниці, які уособлюють силу материнства. Віддамо цієї ночі почесті своїм пращурам, а з ними — богині Фрігг (покровительці материнства) та її служницям. І отримаємо важливу пораду!
 • І традиційно закінчимо вечір медитацією "Йоль".
  Вбудуємося в енергетичні ритми магічного свята через медитацію.
ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ ДІВИЧ-ВЕЧІР
докладніше...
Онлайн-зустріч пройде 20 грудня о 18:30 (час київський), у програмі zoom. Тривалість зустрічі приблизно 3 години. Запис дівич-вечора буде доступний наступного дня після ефіру.
ГОСПОДАРКА ДІВИЧ-ВЕЧОРА
Ксенія Урадовська
Рунолог, парапсихолог.
Автор та ведуча курсів з Рунічної Майстерності.
Творець РуноШколи розвитку свідомості "Пробудження".
Більше 10 років я займаюся вивченням та практикою цієї найдавнішої магічної системи. Руни не втомлюються мене дивувати своєю точністю та вмінням показати те, що недоступне звичайному людському оку.
Вони здатні розкрити таємниці минулого, показати істину в сьогоденні та допомогти зазирнути у майбутнє.
Їхня сила та мудрість допомагають мені та моїм клієнтам вирішувати різні життєві ситуації та залучати потрібні події у своє життя.

Навчаючи роботі з Рунами на своїх онлайн-курсах, я ділюся накопиченим досвідом, знаннями та допомагаю відкрити для себе дивовижний світ рунічних знаків.
Вартість дівич-вечора
Запустимо магію у свій рік що наступає!

250 грн. - запис.
Забронювати
Відгуки:
Made on
Tilda