Захисний амулет "Перетворювач"

ATO-RA-00213
360,00
грн.
Бувають ситуації, коли негативний вплив спрямовано Вас із кількох джерел, тобто. від кількох людей. Або другий варіант - від однієї й тієї ж людини практично постійно. Щоб не проводити постійні чистки, можна скористатися захисним амулетом, який допомагає перетворити спрямований на Вас негативний вплив на позитивну енергію, що використовується для виконання своїх завдань.

Амулет складається з рун пасивного та активного захисту (Альгіз, Тейваз, Турісаз), а також:
Лагуз – спрямований на Вас потік негативної енергії
Дагаз - трансформація негативної енергії на позитивну
Йєра - забезпечує циклічну роботу амулету
Одал - Ваша справа чи Ваша власність

Амулет виконаний на плашці з деревини дуба та просочений лляною олією.
Дуб – одне з найенергетичніших дерев і завжди вважався святим деревом, пов'язаним з чоловічою енергією та силою. Енергія цього дерева має силу, здатну і «мертвого підняти». Так само ці енергії дозволяють людям, які повною мірою оволоділи ними, керувати своєю долею та долями інших. Сила дуба полягає і в тому, що не дозволяє обплутувати свідомість людини чарами, дарує ясність та тверезість думок.

Льон вбиває мікроби, інфекції, пригнічує шкідливу мікрофлору, рани під лляними пов'язками гояться швидше - у льоні знаходиться кремнезем, що стримує розвиток бактерій. Льон здатний частково гасити електромагнітні хвилі, випромінювання побутових і промислових приладів і має найсильнішу енергетику з усіх матеріалів. Він пробуджує в людині почуття спокійної зосередженості, глибокодумність і розміреність, подібно до губки вбирає в себе весь негатив, який оточує нас в умовах великого міста, не даючи йому можливості дістатися до людини.

Розмір амулету 5х5 см

Зберігати в будинку або носити у недоступному для сторонніх осіб місці.

Термін дії амулету – до 1 року
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш Email
Ваш номер телефону
Заповнюючи персональні дані, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda