гарячі пропозиції та новинки

Вітрина "Лавки Майстрів"

Запрошуємо Вас до нашої Лавки та бажаємо найприємніших покупок!
Пам'ятаєте ті неймовірні відчуття, коли ви купуєте найбажанішу річ? Ми захоплюємося, радіємо, сяємо так, що зліпимо всіх в окрузі. Довго вивчаємо, потім відкладаємо та знову повертаємось. Ух, це так піднімає настрій! Неможливо відірватись. Нам подобається відчувати приємні емоції від нових покупок. Якщо ви також любите ці відчуття, ми з вами в одному човні і пливемо в одному напрямку.

Зараз, ви знаходитесь на головній сторінці магазину Лавка Майстрів. І це не просто магазин. Ми працювали над цим проектом кілька років з того моменту, коли з'явилася РуноШкола розвитку свідомості "Пробудження". Саме Школа стала ключем, щоби завести мотор. Ми зібрали в одному місці майстрів, які не лише діляться своєю майстерністю, а й вкладають частинку своєї Душі. Енергія закоханих у свою справу Майстрів створює неповторні відчуття від нового придбання.

У Лавці Майстрів ви купуєте унікальні речі, повністю виготовлені руками. Кожна робота неповторна та створена спеціально для Вас.

Головна Ідея проекту – зробити Магію та Езотерику ближче до людей. Тому в Лавці Майстрів є товари, які зацікавлять професійних магів, і тих, хто робить перші кроки в практиці. А також тих, хто хоче купити виріб, насичений правильною енергією, але без магічних символів.

Контакти
Ви можете зв'язатися з нами за вказаними контактами або залишити своє запитання (відгук), заповнивши форму.
+38 095 6177250
[email protected]
Україна, м.Київ
Заповнюючи персональні дані, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda