Про РуноШколу "Пробудження"
історія створення та місія
Історія створення, ідея та спрямованість
 • Історія створення
  Будь-яка езотерична школа має свого творця, майстра, який вивчивши якийсь напрям, починає відчувати потребу у передачі знань. Наша РуноШкола «Пробудження» не є винятком. Я, як її засновник, пройшла довгий шлях, вивчаючи різні напрямки магії та парапсихології. Застосовуючи отримані знання практично, у роботі з людьми, я отримувала безцінний досвід, який наповнював мене дедалі більше. А, як відомо, якщо посудина не звільняти, до нього вже нічого увійти не може. І в якийсь момент я зрозуміла, що вже не можу наповнюватися новими знаннями, не передавши ті, що були мною практично засвоєні. Досвід викладання я вперше отримала, займаючись туристичним бізнесом, тому ідея про створення власної езотеричної школи була досить швидко реалізована. На сьогоднішній день РуноШкола «Пробудження» продовжує розвиватися та зростати.

  Творець та викладач РуноШколи розвитку свідомості "Пробудження" - Ксенія Урадовська
 • Наша мета
  Мета РуноШколи «Пробудження» має на увазі різні напрями розвитку вільної свідомості. Розвитку як магічного. Оскільки магічна свідомість, в якій маг транслює свою волю зовні, дозволяючи не лише запускати ритуали та працювати з рунами на побутовому рівні. Це свідчить про зовсім новий рівень сприйняття дійсності, що нас оточує. Це найвищий ступінь відповідальності, усвідомленості, вміння відстежувати знаки Всесвіту, впливаючи на буття силою внутрішніх перетворень та результату найскладніших метаморфоз у свідомості. Не кожному це потрібно, і не кожен готовий до цього прийти.

  Завдання діяльності РуноШколи «Пробудження» у її назві. Пробудити дух до осмисленого перебування у моменті тут і зараз! Навчити свій розум мислити нестандартно. Не тільки думати, чути, бачити, відчувати навколишнє середовище, спочиваючи в ілюзії, що заколисує владу над усім, що відбувається в своєму середовищі, але і насправді взяти своє життя під контроль. Прокинутися, прокинутися, почути різноманіття мови Світу, яка розмовляє з нами образами. Одним із яких і є руни!
 • Про Руни
  Руни дозволяють якісно підвищити ефективність свого життя! Вони дають можливість розпочати найцікавішу подорож з вивчення себе та навколишнього світу. Крім цього, будучи докорінно вільною системою, яка не ставитиме жорстких рамок і дасть можливість творчого вираження та розвитку.

  Руни дарують цілісність та чіткість. Вони мають потужні трансформаційні властивості. І коли бачиш, як змінюються люди, які з ними доторкнулися, це дає величезний обсяг емоцій. Повна довіра, відчуття надійного оплоту, притулку, справжнього та безпечного Будинку!
 • Чекаємо у нашій Школі
  РуноШкола «Пробудження» запрошує до навчання тих, кого приваблюють давні знаки та символи! Хто відчуває інтерес до знань північної традиції, кому висловлюються суворі лики північних богів!
  Якщо ви зацікавлені в осмисленій якості свого життя, ви читаєте ці рядки не випадково. Можливо, настав час зустрітися з тим, що завжди у вас було і вабило.
  Це Шлях глибинних змін, прямий контакт із давньою Мудрістю Північної традиції та їх сакральними Знаннями. Це буде найцікавіша подорож углиб себе, під час якої буде здобутий досвід унікальної взаємодії з Богами Північного Культу.

  Двері РуноШколи «Пробудження» завжди відчинені для тих, хто готовий працювати над собою не просто жадібний до знань, а й має намір застосовувати цей досвід надалі.
  Адже для викладачів Школи вкрай важливо, щоб багаж ерудованості став новою точкою опори, потужним постачальним ресурсом у розвитку особистості, а не лише галочкою у проходженні чергового тренінгу. Тільки розуміння практичного втілення переданої інформації дають викладача і величезне задоволення, і моральне задоволення!
  А студенти, доторкнувшись до мудрості та магії Стародавніх – не лише освоїть чудовий інструмент самоаналізу, а й пройдуть глибоку та потужну трансформацію свідомості. Після якої життя напевно зміниться на краще. Руни завжди дають такий шанс!
Творець, керівник та викладач
РуноШколи розвитку свідомості "Пробудження"
Курси та навчальні програми РуноШколи "Пробудження"
Made on
Tilda